Enë fotocelulare me kyçje rrotulluese JL-210K

Përshkrim i shkurtër:

1. Modeli i produktit: JL-210k

2. Tensioni nominal : 0-480 VAC

3. Materiali: PC

5. Standardi në përputhje: CE,ROHS


Detajet e produktit

Video

Specifikim produkti

Komplete përputhshmërie

Merrni Çmimet e Detajuara

Etiketat e produktit

Të gjitha mbajtëset e fotokontrollit të serisë JL-210 janë projektuar për fenerët që nuk kanë enë ANSI C136.10-1996.Për montim në mur.Rruga e jashtme e telit dhe bllokimi i rrotullimit të tipit të kontrolleve fotografike që mbështesin përdorimin.

Veçori

1. Kjo është bërë nga materiale retardante.

2. Pllakë e mirë e kontaktit të bakrit.

3. Është i përshtatshëm për pa ANSI C136.10-1996 Standardi i fotokontrolluesit.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Modeli i produktit JL-210N JL-210k
  Gama e aplikueshme e volteve 0~480VAC
  Frekuenca e vlerësuar 50/60 Hz
  Temperatura e Ambientit -40℃ ~ +70℃
  Lagështia e lidhur 99%
  Aksesorë AL6
  Ndezshmëria UL94-VO
  Pesha Përafërsisht. 90 g 100 gr

  214-005material i përshtatshëm